V kaderníckom salóne Šarm ponúkam 

Strihanie, farbenie, melírovanie, ombre a všetky novinky vo svete módy, spoločenské účesy, účesy na stužkovú, promócie, svadbu, ples, maškarný a rôzne iné slávnostné príležitosti, nadpájanie pomocou bezalergických umelých vlasov aj pomocou kanekalonu.

Použivam aj skutočne horúcu novinku a to strihanie horúcou britvou. 
Moderný nástroj kaderníka 21. storočia. jedinečná technológia, ktorá umožňuje strihanie vlasov pomocou tepelného efektu. Atraktívny dizajn a výborná manipulácia. Horúca britva pri kontakte s vlasom dokonale uzatvorí koniec a vlas ďalej nepodlieha deštrukcii. štiepeniu koncov, lámaniu a pod.

las sa po strihu lepšie regeneruje a zachováva si lepšie fyzikálne vlastnosti-poddajnosť, rozčesávateľnosť. Vynikajúci efekt v porovnaní so strihom nožníc, alebo obyčajnou britvou. Tento nástroj znamená možnosť nových techník strihu-uspokojenie aj najnáročnejších klientov. Kaderníctvo Šarm, Námestie Osloboditeľov, Liptovský Mikuláš 

Ak by to by to bolo niekomu málo, dotvorim celkovú vizáž. Netreba hľadať kozmetičku na nalíčenie, u mňa to máte dva v jednom.